«راهنمایان انقلاب» آموزش می‌بینند

«راهنمایان انقلاب» آموزش می‌بینند

» سرویس: فرهنگي و هنري - گردشگري و حج

کد خبر: 91120603703

یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۱:۵۵

مدیرکل دفتر امور آموزش گردشگری گفت: همه‌ی راهنمایان ایرانگردی، طبیعت‌گردی، دانشجویان و افراد علاقه‌مند می‌توانند در دوره‌ی آموزشی «راهنمایان انقلاب» شرکت کنند.

به گزارش ایسنا، رسول عسگری اظهار کرد: وقایع و اتفاقات تاریخی انقلاب اسلامی و دوران شکوهمند هشت سال دفاع مقدس به‌عنوان میراث فرهنگی و معنوی مهم تاریخ ایران، نیازمند انتقال و آموزش به نسل‌های آینده است. به همین دلیل، برگزاری کارگاه آموزشی راهنمایان انقلاب و آموزش جوانان و دانشجویان به‌عنوان راهنما می‌تواند گام موثری در معرفی و حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی باشد.

وی توسعه‌ی گردشگری انقلاب و تشویق جوانان و دانشجویان رشته‌ی گردشگری به اجرای تورهای موضوعی انقلاب، معرفی انقلاب اسلامی ایران و دستاوردهای آن به گردشگران داخلی و خارجی توسط آموزش‌دیدگان این دوره را بخش دیگری از اهداف برگزاری کارگاه آموزشی راهنمایان انقلاب دانست.

به گفته‌ی او، «نقش اسلام در تکوین و پیروزی انقلاب اسلامی»، «آشنایی با دستاوردهای علمی، نظامی، سیاسی و اقتصادی انقلاب اسلامی»، «آشنایی با زندگی‌نامه شهیدان بزرگ انقلاب» و «مقایسه انقلاب ایران با دیگر انقلاب‌های بزرگ دنیا» از جمله مواد درسی این کارگاه آموزشی هستند.

عسگری با اشاره به این‌که کارگاه آموزشی راهنمایان انقلاب توسط اداره‌ی آموزش معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و همکاری معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه جامع علمی کاربردی، نهاد نمایندگی دفتر مقام معظم رهبری در دانشگاه جامع علمی کاربردی و موسسه‌ی نشر و تنظیم آثار امام خمینی (ره) برگزار می‌شود، افزود: این کارگاه هشتم اسفندماه در آمفی‌تئاتر ساختمان ارگ آزادی از ساعت 13 تا 16:30 برگزار می‌شود.

عضویت

کاربران آنلاین

ما 60 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

مجوزهای برگزاری تور

   شماره مجوزه:3586/090706073                                                                                                                                                                                                                                                                                             
                                                                                                                                                                                                              شماره مجوز:22065- 126